O mnie

Hej. Jestem Bożenka, mam małe dziecko i czasami wychodzę z koleżankami wypić sobie winko lub dwa. Do tego mieszkam w Warszawie i mam nieskrywane zamiłowanie do kulinariów.

Mam tak już od dziecka. Jak byłam małą dziewczynką, pomagałam swojej mamie w wypiekaniu ciast i tortów. Najbardziej lubiłam babkę piaskową. Miłość do niej została mi do dziś. Ale już nie mam takiej siły, aby stać przy garach sama, dlatego wolę wyjść z domu i zwiedzać warszawskie lokale. Mąż dobrze zarabia, więc to on płaci. Ja mogę sobie chodzić po restauracjach, pić winko i jeść. Od tego czasu nieco przytyłam, ale pięknego ciałka nigdy za wiele.

Na moim blogu znajdziecie recenzje lokali, w których byłam. Jeszcze nie stać mnie na jakieś super wystawne restauracje typu Amaro, ale jak mąż zacznie lepiej zarabiać to będę recenzować i takie. Także trzymajcie za niego kciuki.

Swoją drogą to nawet wolę pisać recenzje takich normalnych, bardziej przyziemnych miejsc, bo przecież do takich chodzimy na co dzień. A te bardzo drogie restauracje, pójdziemy tam raz w życiu i tyle. A ważne jest aby się najeść, a nie chodzić z pustym brzuchem. Dlatego ja wam pokażę miejsca, w których na sto procent się najecie. I pokażę także takie, gdzie na pewno się nie najecie bo jedzenie jest niedobre. Ale raczej chodzę tam, gdzie jest dobre, więc więcej będzie tych dobrych miejsc. No, to chyba wszystko. Zapraszam do lektury mojego bloga i komentowania.