Restauracja w zielonym otoczeniu

Sala weselna


Polacy lubią się dobrze bawić. Ważna jest skoczna muzyka i dobry grajek. Wesela są okazją, aby dobrze popić lub wytańczyć się; ale żadna impreza nie odbędzie się bez lokalizacji.

Wawafood oferuje salę weselną w Warszawie (na Żoliborzu), ale mogą się też tam odbywać inne imprezy, takie jak konferencje czy bankiety. Wystrój wnętrza jest dość bogaty. Bielizna stołowa to wybór czterech różnych wariantów kolorów. Sala zdobiona jest draperiami, jedna ze ścian dodatkowo przystrojona jest odświętnie dla Pary Młodej. Sala wyposażona jest w różne warianty wystroju wnętrza: takie jak świeczniki, lampiony czy innego tego rodzaju detale. Do dyspozycji mamy też małą scenę dla zespołu grającego. W sali weselnej powinno zmieścić się do 160 osób. Dla samochodów też znajdzie się miejsce dla około 20 pojazdów na naszym parkingu strzeżonym całodobowo. Dodatkowym atutem jest specjalnie przygotowany pokój gościnny dla Państwa Młodych.

Jeśli będziesz sobie życzyć, możemy też zapewnić catering dla Twojego wesela czy imprezy tematycznej. Jesteśmy bardzo elastyczni, jeśli chodzi o ofertę dań, dlatego możemy na przykład zainspirować Cię kuchnią fusion. Dla osób ceniących sobie inne walory są dania tradycyjne, czy też popularne dania kuchni regionalnych.

Jesteśmy jednak czymś więcej, niż tylko miejscem i jedzeniem. Liczą się też ludzie. Przyjazny i młody zespół kelnerów i doświadczonych managerów zapewni komfort dla każdego organizatora imprezy i jego gości.

Zdjęcia sali

  • sala weselna żoliborz